Premiery gier obecnego tygodnia. Konsole i PC zadrżą od tych 5 nowości

premiery gier październik 2023
Premiery gier Premiery tygodnia

Na tę nowość czekali wszyscy gracze PS5. Ale pozostałe premiery gier na październik 2023 też będą rozgrzewać inne konsole i PC.

W życiu każdego gracza przychodzi moment, gdy trzeba podjąć trudną decyzję. Wyjść na piwko z kumplami czy przeznaczyć czas na poznawanie nowych gier? Nie powiem Wam jak żyć, ale jeśli już skłaniacie się do odpowiedzi nr 2, to podsunę kilka pomysłów na relaks przy PC lub konsoli.

Najlepsze premiery gier październik 2023 – przegląd tygodnia


Diablo IV

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 17 października 2023
Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Blizzard Entertainment

Teoretycznie nie powinienem wciskać Diablo IV do premier października, bo jednak już w czerwcu mogliśmy zobaczyć hit Blizzarda na PC i konsolach. Jednak pojawienie się hack”and”slasha na platformie Steam to nie byle co. Pierwszy raz w historii Diablo opuszcza Battle.net, by narozrabiać u konkurencji. Termin debiutu zgra się przy okazji z rozpoczęciem Sezonu Krwi, czyli wydarzenia w trakcie którego możemy zdobyć nowe umiejętności i narzędzia mordu, a te z kolei przetestujemy na nowych bossach.


Hellboy: Web of Wyrd

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, SWITCH
Data premiery: 18 października 2023
Producent: Upstream Arcade
Wydawca: Good Shepherd Entertainment / Gambitious

Jedna z ostatnich gier z udziałem niedawno zmarłego Lance’a Reddicka – tego samego aktora, który wystąpił w serialu Resident Evil. Swojego głosu użyczył dość popularnej postaci ze świata komiksów. Poznamy nową historię, w której centrum znajduje się Hellboy, pół-demon i pół-człowiek. I naszym zadaniem będzie ruszyć na poszukiwanie zaginionego agenta. Nasza droga będzie usłana różnymi przeciwnikami o innej specyfice ataków, stąd każde kolejne starcie będzie wymagać korzystania z nowych kombinacji ataków. Grę wyróżnia bardzo komiksowy styl oprawy graficznej i wiążące się z tym efekty graficzne.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie