Premiery gier obecnego tygodnia. 5 niesamowitych tytułów, które musisz poznać

Premiery gier maj 2022
PG Exclusive Premiery gier Premiery tygodnia

Przestańcie grać za karę w stare gry i szukać wymówek, by nic nowego nie kupować. W te premiery gier na maj 2022 warto inwestować na PC, PS4, PS5 i Xbox Series.

W pełni świadomy praw i obowiązków osoby polecającej gry, powiadam Wam, że to będzie dobry tydzień dla fanów RPG, strategii i gier detektywistycznych. Wszystkie szczegóły potrzebne do podjęcia decyzji o zakupie nowości przedstawiam tuż poniżej. Jednak myślę, że po obejrzeniu trailerów moja pomoc nie będzie już Wam tak potrzebna.

Najlepsze premiery gier maj 2022 – przegląd tygodnia


Outward: Definitive Edition

Platformy: PS5, XSX
Data premiery: 17 maja
Producent: Nine Dots Studio
Wydawca: Deep Silver

Nie macie wrażenia, że gry RPG są coraz łatwiejsze? Wszędzie mini-mapy, znaczniki misji i prowadzenie za rączkę, by nie zgubić się w otwartym świecie… Na szczęście dla hardkorów wśród nowości z tego gatunku znajdziemy Outward. To niemal list miłosny do starego dobrego Gothica, gdzie zadbano o jak najmniej inwazyjny system pomocy podczas rozgrywki. Gierka ta już jakiś czas jest po premierze, ale teraz będzie okazja sprawdzić ją w next-genowym wydaniu dla PS5 i Xbox Series. Zainteresowani otrzymają nie tylko podstawkę i wszelkie dodatki, bowiem twórcy dodają także nową zawartość – m.in. choroby, warsztaty rzemieślnicze, dostęp do skrytki i runy zaklęć.


Old World

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 19 maja
Producent: Mohawk Games
Wydawca: Mohawk Games

Możecie być pewni, że jeszcze nie jedna nowa gra skończy jako czasowy exclusive platformy Epic Games. Acz prędzej czy później każda ucieknie z zaciśniętych wokół nich szponów i ucieszy najliczniejszą grupę pecetowców, czyli właścicieli konta Steam. W niedługim czasie taka właśnie historia przydarzy się Old World. To strategia turowa obdarzona „dotykiem” współtwórcy Civilization IV. Nie dziwi więc fakt, że gry są do siebie podobne pod wieloma względami – na przestrzeni lat mamy pokierować dynastią na ogromnej mapie świata, rozwijać ją na płaszczyźnie ekonomii, kultury, wojskowej, aby przejąć jak największe wpływy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie