Premiery gier obecnego tygodnia. W te 5 nowości za chwilę będziemy klikać

premiery gier listopad 2023
Premiery gier Premiery tygodnia

Rozkładamy karty, a właściwie gry, i sprawdzamy najlepsze nowości na listopad. Jednego Asa w rękawie trzyma Avalanche (twórcy serii Just Cause), drugiego (nieoczywistego) Asa ma Ubisoft. Pozostałe gry o mniejszej randze ważności, lecz subskrybenci PS Plusa powinni zerknąć na poniższą listę.

Najlepsze premiery gier listopad 2023 – przegląd tygodnia


Dziedzictwo Hogwartu

Platformy: SWITCH
Data premiery: 14 listopada 2023
Producent: Avalanche Software
Wydawca: Warner Bros. Games

ZAMÓW – Dziedzictwo Hogwartu na Switch

Nikt nie wierzył, że Avalanche poradzi sobie ze sprawą portu Dziedzictwa Hogwartu na mały, niepozorny sprzęt Nintendo. A jednak twórcy zakręcili jeden i drugi raz różdżką, wypowiedzieli tajemniczą inkantację i bęc! Już jeden z graczy przedpremierowo przetestował grę na swoim Switchu i działa przyzwoicie, a nawet wygląda nie najgorzej. Oczywiście, zobaczymy sporą różnicę w grafice między wersją mobilną a wydaną wcześniej na urządzenia stacjonarne, ale wciąż mówimy o sukcesie, bo ta gra nie powinna działać na Switchu.


Remnant II: The Awakened King

Platformy: PC, PS5, XSX
Data premiery: 14 listopada 2023
Producent: Gunfire Games
Wydawca: Gearbox Publishing

Remnant II ma już za sobą najlepszy okres swojego życia – na Steam na premierę grało ponad 100 tys. osób jednocześnie, gdzie teraz jest to zaledwie 8 tys. Ale może dzięki nadchodzącemu rozszerzeniu The Awakened King słupki znów podskoczą w górę i serwery będą się pocić. Co dobrego przyniesie nam dodatek? Będą nowe lokacje (obszar Lonsom), bronie, przeciwnicy, przedmioty oraz modyfikacje sprzętu. A wielu może też przekonać dodatkowa klasa postaci rytualisty, który poświęca swoje HP na rzecz większych obrażeń.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie