Premiery gier obecnego tygodnia. 5 intrygujących nowości dla koneserów RPG i przygodówek

premiery-gier-listopad-2023
Premiery gier Premiery tygodnia

Czy twórcy dadzą nam dobre powody, aby odpalić PC, PlayStation, Xbox lub Switch? Sprawdźmy najnowsze premiery gier na listopad 2023.

Powiedzmy sobie szczerze, nadchodzące nowości listopada powinniśmy potraktować bardziej jako przystawki niż dania główne. Ale nie zmienia to faktu, że mogą nam posmakować. Najlepsze z nich rozpisałem dla Was w poniższym menu.

Najlepsze premiery gier listopad 2023 – przegląd tygodnia


The Expanse: A Telltale Series

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 20 listopada 2023
Producent: Telltale Games / Deck Nine/Idol Minds
Wydawca: Telltale Games

Dotychczas gra epizodyczna na licencji serialu i powieści The Expanse w wersji pecetowej była dostępna tylko na platformie Epic Games. A co na to Gabe Newell? Pewnie nic, bo na swoim Steam ma więcej gier niż zdążyłby przejść przez całe życie. Ale na pewno nie obrazi się o to, że przygodowa gra narracyjna zadebiutuje również na jego włościach. Będzie to premiera poniekąd lepsza od wcześniej wydawanych odcinków w cotygodniowym systemie, bowiem na nowej platformie zadebiutuje kompletny pakiet – więc ciągiem będziemy mogli poznać całą historię.


Pathfinder: Wrath of the Righteous – The Lord of Nothing

Platformy: PC, PS4, XONE, SWITCH
Data premiery: 21 listopada 2023
Producent: Owlcat Games
Wydawca: Owlcat Games

Wydany w 2021 roku Pathfinder: Wrath of the Righteous ponownie otrzyma dodatkową zawartość. The Lord of Nothing jest już piątym niesamodzielnym rozszerzeniem do gry RPG, który wprowadza wiele nowości. Na naszej drodze spotkamy dwoje nowych towarzyszy (bogini Sarenrae i androidkę), skorzystamy z kolejnych zaklęć i cech postaci. Jeśli zdecydujemy się rozpocząć rozgrywkę od początku, to otrzymamy nowe opcje rozwijania postaci za sprawą 15 niedostępnych wcześniej archetypów. Graczy powinny jednak zainteresować najbardziej przygotowane do zwiedzania lokacje nacechowane mrozem i mrokiem.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie