Premiery gier obecnego tygodnia. 5 tytułów, które kuszą grafiką i gameplay’em

premiery gier kwiecień 2022
PG Exclusive Premiery tygodnia

Nasze konsole staną się radioaktywne, a pecety posłużą do bezczelnych misji rabunkowych. Jeśli zabrzmiało ciekawie, to sprawdźcie polecane premiery gier na kwiecień 2022.

Nie rozczulajcie się nad sobą, zerkając na kupkę wstydu na Steam, PS5 czy XSX. Jakakolwiek by nie była za chwilę będzie jeszcze większa za sprawą nadchodzących nowości. Będzie trochę next-genowej grafiki, będzie też okazja do odstresowania się w grze pozbawionej moralnych hamulców.

Najlepsze premiery gier kwiecień 2022 – przegląd tygodnia


Winter Ember

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 19 kwietnia
Producent: Sky Machine Studios
Wydawca: Blowfish Studios

Już na samym wstępie mamy coś wyjątkowego z gatunku skradanek. Rzekłbym nawet, że dawno takiej nie było. Unikalność Winter Ember wynika z przedstawienia świata z kamery izometrycznej. Jeśli na chwilę zapomnicie o tym fakcie, to mam dla Was kolejny, czyli formułę rozgrywki skupiającą się na wykonywaniu szeregu zadań na otwartej mapie. Gra nie narzuca sposobu realizacji postawionych celów, toteż możemy większą część czasu spędzić w cieniu, korzystać ze skrytobójczych gadżetów albo też wchodzić wszędzie frontowymi drzwiami i spróbować swoich sił w walce na sztylety i miecze.


Postal 4: No Regerts

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 20 kwietnia
Producent: Running with Scissors
Wydawca: Running with Scissors

Kontrowersja, brutalność, wiejski humor i prostota to słowa, które na co dzień w grach starasz się omijać? To koniecznie przeskocz o jedną pozycję dalej, bowiem Postal 4 nadużywa wypunktowane elementy do granic absurdu. Z kolei fani tej serii będą przeszczęśliwi. W najnowszej odsłonie twórcy zapragnęli wrócić do korzeni, w efekcie czego otrzymamy widok FPP i duża swobodę zwiedzania świata. Mapa gry to jedna ogromna otwarty przestrzeń z wieloma misjami pobocznymi. A to, czy w trakcie zakrwawimy sobie ręce krwią niewinnych osób, zależy wyłącznie od nas.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie