Premiery gier obecnego tygodnia. 5 interesujących tytułów do ogrania

premiery gier kwiecień 2022
PG Exclusive Premiery tygodnia

W co się będzie grało w nadchodzących dniach? Premiery gier na kwiecień 2022 to raczej małe gry, ale z wielką duszą.

Życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz na co trafisz… W odróżnieniu od filmowego Forresta Gumpa my doskonale wiemy, na jakie nowe gry możecie natknąć się w kwietniu. Poniżej przedstawiamy tylko te, które warto ograć!

Najlepsze premiery gier kwiecień 2022 – przegląd tygodnia


Hearthstone: Wyprawa do Zatopionego Miasta

Platformy: PC
Data premiery: 12 kwietnia
Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Blizzard Entertainment

Podobno w Hearthsone nadal gra ponad 100 milionów osób, toteż nie dziwi, że Blizzard co jakiś czas wypuszcza rozszerzenia do gry. Te najnowsze zabierze nas do podwodnego miasta Zin-Azshari. Aczkolwiek w tym przypadku to nie tło fabularne a nowe karty powinny zainteresować fanów. Do rozgrywki zostanie wprowadzonych aż 135 unikalnych kart, wśród których znajdziemy stronników z wielką mocą oraz potwory wpływające na przebieg rozdania.


Car Detailing Simulator

Platformy: PC -Steam
Data premiery: 13 kwietnia
Producent: Games Incubator
Wydawca: PlayWay

Nie lubicie czyścić swoich samochodów w realu? No to róbcie to w wirtualu. Car Detailing Simulator stara się wiernie odtworzyć obowiązki dealera samochodowego, uwzględniając kompleksowe odnawianie maszyn. W naszym warsztacie będą wszystkie podstawowe produkty do pielęgnacji aut, abyśmy mogli odmalować, polakierować i ostatecznie sprzedać pojazd z jak najwyższym zyskiem.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie