Premiery gier kwiecień 2022. 10 tytułów, w których moc jest silna!

Premiery gier kwiecień 2022
PG Exclusive Premiery miesiąca

Wyczekiwany hit, odświeżenia gier, nowe porty i kolejne odsłony popularnych serii. Premiery gier na kwiecień 2022 nie zapowiadają się wcale źle.

Mam wrażenie, że w tym miesiącu przejdziemy na ciemną stronę mocy. Przekroczymy ustalony czas na granie, zarwiemy nocki, oddając się w pełni zapowiedzianym nowościom. Kto nie wierzy, niechaj zerknie na listę debiutantów z kwietnia!

Premiery gier kwiecień 2022 – najlepsze gry


LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, Switch
Data premiery: 5 kwietnia
Producent: Traveller’s Tales / TT Games
Wydawca: Warner Bros. Interactive Entartainment

Luke, nie jestem twoim starym!!! Tylko żartuje, twórcy Sagi Skywalkerów mimo humorystycznego podejścia do filmowego uniwersum, aż tak nie powinni zmienić najważniejszych wątków i losów postaci. Przygotujcie się więc na epicką przygodę, którą już poznaliśmy w kinach, ale w świecie klocków LEGO jeszcze nie. Będą walki na miecze świetlne, latanie statkami kosmicznymi oraz środowiskowe zagadki o umiarkowanym poziomie trudności.


MLB: The Show 22

Platformy: PS5, PS4, XSX, XONE, Switch
Data premiery: 5 kwietnia
Producent: Sony Interactive Entertainment
Wydawca: Sony Interactive Entertainment

Sony nie zmieniło zdania w temacie serii MLB. Po raz drugi z rzędu deweloperzy z Japonii wypuszczą swoją grę sportową na wszystkich platformach. Czego można się spodziewać? Dyscyplina baseballu raczej nie zostanie nadpisana nowymi zasadami. Niemniej w porównaniu do poprzedniej odsłony otrzymamy bardziej realistyczną grafikę i udźwiękowienie, a także nowych komentantorów. I oczywiście nie obędzie się bez aktualizacji składów drużyn z amerykańskiej ligi.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie