Premierowy zwiastun Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Premierowy zwiastun Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
Filmiki z gier Newsy PC PS4

Lara Croft jeszcze raz!

Square Enix oraz Crystal Dynamics prezentują premierowy zwiastun Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, czyli specjalnej wersji gry, która zostanie wydana z okazji dwudziestolecia serii.

Nadchodząca edycja zadebiutuje już w przyszłym tygodniu (11 października) na konsoli PlayStation 4 oraz komputerach PC a wydawcą na terenie polski będzie firma Cenega.

Posiadacze PS4 otrzymają w swojej wersji gry nowe DLC Blood Ties, które rozegra się w posiadłości rodziny Croft. Odwiedzimy ją w kampanii fabularnej, a następnie obronimy przed hordami nieumarłych w trybie Lara’s Nightmare.

Skakanie po domostwie Lary nie będzie jedynie treningiem, lecz jedną z misji fabularnych. Historia sprowadza się do tego, że wuj Lary zakwestionuje jej prawo do dziedziczenia posiadłości i panna Croft będzie musiała odnaleźć w niej dowód, ze jest prawowitym spadkobiercą.

Ponadto nowa edycja Rise of the Tomb Raider zostanie uzupełniona o sieciowy tryb kooperacji Endurance. Dwóch graczy będzie musiało współpracować, by jak najdłużej przeżyć w niegościnnym środowisku.

Będziemy eksplorować pustynne grobowce, walczyć z przeciwnikami a nasze wyniki zostaną zapisane na sieciowej tablicy, zatem zapowiada się ostra rywalizacja. To jednak nie jedyne nowości w Rise of the Tomb Raider na PS4. Co będzie zawierała edycja 20 Year Celebration?

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration:

  • Gra Rise of the Tomb Raider;
  • Nowy ekstremalny tryb trudności Extreme Survivor (bez checkpointów!);
  • Dodatki Blood Ties oraz Lara’s Nightmare;
  • Endurance Mode, czyli tryb rozgrywki, w którym będziemy musieli w kooperacji z drugą osobą przetrwać jak najdłużej w niegościnnym środowisku;
  • Strój oraz broń dla Lary inspirowane częścią Tomb Raider III;
  • Pakiet klasycznych modeli Lary. Podczas Expedition Modes będziemy mogli zmienić wygląd bohaterki na dowolny z poprzednich części serii. Zagramy zatem nawet jako kwadratowa Lara z pierwszego Tomb Raidera;
  • Wszystkie wydane wcześniej dodatki, w tym Baba Yaga: The Temple of the Witch, Cold Darkness Awakened, 12 strojów, 7 broni, 35 kart ekspedycji i wiele więcej;
  • Wsparcie dla PlayStation VR, dzięki czemu będziemy mogli zwiedzić posiadłość rodziny Croft w pierwszej osobie;

Crystal Dynamics zaznacza, że Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration zostanie wydane na PlayStation 4 w dniu 11 października na całym świecie. Jeśli ktoś posiada przepustkę sezonową do wersji gry na PC lub konsolę Xbox One, dodatek Blood Ties będzie mógł pobrać bez dodatkowych opłat.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie