Premiera The Last of Us 2 w 2019 roku według PlayStation Music

The Last of Us 2 będzie zapewne ostatnią wielką ekskluzywną grą na PlayStation 4, lecz Naughty Dog wciąż ociąga się z podaniem choćby przybliżonej daty premiery.

Data premiery The Last of Us 2 nie jest znana, lecz według oficjalnego kanału PlayStation Music, gra pojawi się w sprzedaży w 2019 roku. Taka informacja pojawiła się przy każdym z utworów składających się na soundtrack gry, które wczoraj pojawiły się na wspomnianym kanale w serwisie YouTube. Notka brzmi: Music from The Last of Us Part II (2019) published by Sony Interactive Entertainment.

Nie jest to oczywiście do końca pewna informacja i trzeba czekać cierpliwie na ogłoszenie daty premiery przez Naughty Dog. Rok 2019 wydaje się jednak bardzo realny biorąc pod uwagę fakt, że pod koniec 2017 roku deweloperzy twierdzili, że gra jest gotowa mniej więcej w 50 procentach.

Data premiery The Last of Us 2 – kiedy możemy ją poznać?

Wiadomo już, że w tym roku nie odbędzie się impreza PlayStation Experience, zatem jeśli Sony i Naughty Dog będą chcieli ujawnić jakieś konkrety w najbliższych miesiącach, być może pojawią się one pod koniec października na Paris Games Week. Jeśli nie, będziemy musieli czekać na dobre wieści być może nawet do E3 2019.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: