Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS4 Pro zostaje ulepszone przez Sony. Model CUH-72XX nadciąga

Sony zapowiedziało niedawno bundle PS4 Pro z grą Red Dead Redemption 2. Jak się okazuje, w zestawie znajdzie się konsola oznaczona symbolem CUH-7215B.

Spostrzegawczy użytkownicy forum Resetera oraz Reddit zauważyli, że na przedstawionym w zeszłym tygodniu bundle PS4 Pro + RDR 2 widnieje oznaczenie CUH-7215B. Obecnie na rynku znajdują się natomiast modele PlayStation 4 Pro z serii CUH-70XX oraz CUH-71XX. Te ostatnie pojawiły się z okazji 500 mln sprzedanych urządzeń PlayStation oraz znajdowały się w limitowanych zestawach z grą Spider-Man. Wraz z premierą Red Dead Redemption 2 nadejdzie generacja CUH-72XX.

Model PS4 Pro CUH-72XX

Model PS4 Pro CUH-72XX może być dwa razy cichszy

Oficjalnie nie wiadomo, jakie usprawnienia znajdą się w PS4 Pro CUH-72XX, lecz według przypuszczeń konsola może emitować mniej hałasu.

Jeden z użytkowników Reddita pisze:

Ktoś przetestował zużycie energii i poziom hałasu w CUH72XX i jest bardzo dobra wiadomość (odnośnie hałasu, ponieważ zużycie energii jest mniej więcej takie samo). Według niego model 72XX jest dwa razy cichszy (3 decybele mniej) niż 70XX pod maksymalnym obciążeniem (160-170W).

Na ostateczny werdykt odnośnie zmian przy CUH-72XX musimy jednak poczekać do 26 października, kiedy to omawiany bundle pojawi się w sprzedaży. Zapewne szybko wykwitną  w sieci porównania nowego modelu ze starszymi wersjami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%