PS4 Pro zostaje ulepszone przez Sony. Model CUH-72XX nadciąga

Sony zapowiedziało niedawno bundle PS4 Pro z grą Red Dead Redemption 2. Jak się okazuje, w zestawie znajdzie się konsola oznaczona symbolem CUH-7215B.

Spostrzegawczy użytkownicy forum Resetera oraz Reddit zauważyli, że na przedstawionym w zeszłym tygodniu bundle PS4 Pro + RDR 2 widnieje oznaczenie CUH-7215B. Obecnie na rynku znajdują się natomiast modele PlayStation 4 Pro z serii CUH-70XX oraz CUH-71XX. Te ostatnie pojawiły się z okazji 500 mln sprzedanych urządzeń PlayStation oraz znajdowały się w limitowanych zestawach z grą Spider-Man. Wraz z premierą Red Dead Redemption 2 nadejdzie generacja CUH-72XX.

Model PS4 Pro CUH-72XX

Model PS4 Pro CUH-72XX może być dwa razy cichszy

Oficjalnie nie wiadomo, jakie usprawnienia znajdą się w PS4 Pro CUH-72XX, lecz według przypuszczeń konsola może emitować mniej hałasu.

Jeden z użytkowników Reddita pisze:

Ktoś przetestował zużycie energii i poziom hałasu w CUH72XX i jest bardzo dobra wiadomość (odnośnie hałasu, ponieważ zużycie energii jest mniej więcej takie samo). Według niego model 72XX jest dwa razy cichszy (3 decybele mniej) niż 70XX pod maksymalnym obciążeniem (160-170W).

Na ostateczny werdykt odnośnie zmian przy CUH-72XX musimy jednak poczekać do 26 października, kiedy to omawiany bundle pojawi się w sprzedaży. Zapewne szybko wykwitną  w sieci porównania nowego modelu ze starszymi wersjami.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: