Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Premiera Crysis Remastered opóźniona, bo fanom nie spodobał się trailer

Crytek poinformowało właśnie na Twitterze, że przekłada na późniejszy termin zarówno prezentację, jak i premierę remastera pierwszej części Crysisa. Powodem są negatywne reakcje fanów na trailer z gry.

Z ogłoszenia od twórców wynika, że przejęli się oni reakcjami fanów na zwiastun z remastera, który wyciekł niedawno do sieci. Wielu sympatyków serii myślało, że jest to fake, bo gra wygląda na materiale niewiele lepiej niż oryginał. Crytek napisało, że w związku z sugestiami fanów chce poświęcić nieco więcej czasu na dopieszczenie produkcji, dlatego konieczne jest przesunięcie zarówno jej prezentacji, jak i premiery, o kilka tygodni.

To dość osobliwe ogłoszenie, biorąc pod uwagę fakt, że tak naprawdę oficjalny termin debiutu Crysis Remastered nie został nigdy ujawniony. Pisaliśmy o dacie 23 lipca, która została pokazana na stronie produkcji w sklepie Microsoftu – był to jednak nieoficjalny termin; Crytek do tej pory nie potwierdziło tej daty ani nie podało żadnej innej.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami od twórców, nowa wersja tytułu z 2007 zadebiutuje na komputerach, Xboksie One oraz – po raz pierwszy – na Nintendo. Jak to zwykle w przypadku remasterów bywa, odnowione wydanie Crysisa ma zaoferować przede wszystkim odświeżoną warstwę wizualną – chodzi głównie o nowe tekstury i wsparcie dla ray tracingu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się