Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Crysis Remastered – Microsoft Store ujawnia datę premiery

Odświeżone wydanie pierwszego Crysisa, które zostało zapowiedziane niespełna dwa miesiące temu, ma nieoficjalnie zadebiutować już za moment – a konkretnie 23 lipca.

Po wielu latach próśb i pytań dotyczących przyszłości serii oraz dziesiątkach przecieków Crytek oficjalnie zapowiedziało w kwietniu Crysis Remastered. Studio nie ogłosiło jeszcze daty premiery produkcji, ale mówi się, że zrobi to już niebawem. Tymczasem Microsoft Store ukradło deweloperom show – na stronie sklepu już teraz widnieje termin debiutu gry.

Sklep producenta z Redmont dumnie eksponuje fakt, że Crysis Remastered zadebiutuje już 23 lipca i będzie zajmować 7,01 GB przestrzeni na dysku. Oprócz daty premiery fanów zapewne interesują również wymagania sprzętowe gry na PC, ale tego jeszcze nie ujawniono.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami od twórców, nowa wersja tytułu z 2007 zadebiutuje na komputerach, Xboksie One oraz – po raz pierwszy – na Nintendo. Jak to zwykle w przypadku remasterów bywa, odnowione wydanie Crysisa ma zaoferować przede wszystkim odświeżoną warstwę wizualną – chodzi głównie o nowe tekstury i wsparcie dla ray tracingu.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się