Crysis Remastered – Microsoft Store ujawnia datę premiery

Odświeżone wydanie pierwszego Crysisa, które zostało zapowiedziane niespełna dwa miesiące temu, ma nieoficjalnie zadebiutować już za moment – a konkretnie 23 lipca.

Po wielu latach próśb i pytań dotyczących przyszłości serii oraz dziesiątkach przecieków Crytek oficjalnie zapowiedziało w kwietniu Crysis Remastered. Studio nie ogłosiło jeszcze daty premiery produkcji, ale mówi się, że zrobi to już niebawem. Tymczasem Microsoft Store ukradło deweloperom show – na stronie sklepu już teraz widnieje termin debiutu gry.

Sklep producenta z Redmont dumnie eksponuje fakt, że Crysis Remastered zadebiutuje już 23 lipca i będzie zajmować 7,01 GB przestrzeni na dysku. Oprócz daty premiery fanów zapewne interesują również wymagania sprzętowe gry na PC, ale tego jeszcze nie ujawniono.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami od twórców, nowa wersja tytułu z 2007 zadebiutuje na komputerach, Xboksie One oraz – po raz pierwszy – na Nintendo. Jak to zwykle w przypadku remasterów bywa, odnowione wydanie Crysisa ma zaoferować przede wszystkim odświeżoną warstwę wizualną – chodzi głównie o nowe tekstury i wsparcie dla ray tracingu.

 

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: