Postal Redux – data premiery i brutalny zwiastun premierowy

Rzeźnia rozpocznie się już za kilka dni.

Studio Running With Scissors mówiło dotychczas, że odświeżony Postal z dopiskiem Redux pojawi się na PC wiosną tego roku. Teraz doprecyzowano ten termin i okazuje się, że gra zawita na blaszakach w sumie za kilka dni, 20 maja. Datę premiery ujawnia premierowy zwiastun Postal Redux, który wrzucamy poniżej.


Tytuł pojawi się również na konsoli PlayStation 4, lecz nastąpi to dopiero w ostatnim kwartale tego roku. Wymagania sprzętowe Postal Redux są jednak tak niskie, że nawet dysponując słabym laptopem będziecie mogli sięgnąć po ten tytuł nie czekając na wersję konsolową.

Przypominamy, że Postal Redux powstaje na Unreal Engine 4. Tytuł doczeka się nie tylko odświeżonej szaty graficznej, lecz również muzyki czy dialogów. Dostaniemy też nowy tryb Rampage, który sprowadza się do tego, by nabić jak najwięcej punktów wybijając wszystkich dookoła. Twórcy obiecują 17 zróżnicowanych poziomów, w tym zupełnie nowy, rozgrywający się na terenie wesołego miasteczka. Do mordu posłuży 9 broni, m.in. granaty, wyrzutnia rakiet, shotgun czy miotacz ognia.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet