Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Postal: Brain Damaged – Koleś powraca w retro spin-offie serii. Zobaczcie zwiastun

Studio Running With Scissors wyjawiło Postal: Brain Damaged – poboczną odsłonę kontrowersyjnego cyklu z życiowym nieudacznikiem w roli głównej. Tytuł ma zadebiutować w 2021.

Running With Scissors wciąż pracuje nad czwartą odsłoną Postala – gra jest już dostępna w early access, a jej finalna wersja trafi do sklepów w 2021. W międzyczasie Hyperstrange i CreativeForge Games pracują nad spin-offem serii.

Jak sama nazwa wskazuje, w Brain Damaged będziemy eksplorować tajniki zdegenerowanego umysłu – pan Koleś dostał za dużo uderzeń w głowę i bierze narkotyki i alkohol, by to przespać. Obudzimy się w mocno wykrzywionym świecie marzeń sennych psychopaty, gdzie będziemy tłuc łopatą babuleńki i strzelać do kosmitów.

Zapowiedź Postal: Brain Damaged została ubogacona trailerem. Dwuminutowy filmik pokazuje rozgrywkę w wersji pre-alpha. Całość jest utrzymana w stylistyce retro.

Brain Damaged trafi na PC i konsole w 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się