Postal Redux – wymagania sprzętowe PC i dobre wieści dla posiadaczy PS4

Remake krwawego i kontrowersyjnego niegdyś Postala powraca!

Pierwszy Postal został zakazany w niektórych państwach, ponieważ ponoć zachęcał do bezsensownego mordowania każdego, kto stanął na naszej drodze. Teraz kultowy tytuł sprzed lat powróci w nowej, odświeżonej formie.


Studio Running With Scissors informuje, że Postal Redux zawita wiosną tego roku na PC. Jest również świetna wiadomość dla osób, które przycinają na PlayStation 4. Też dostaniecie ten tytuł, choć będzie to nieco później. Deweloper obiecuje jednak, że wypuści grę na konsoli od Sony również w 2016 roku.

Postal Redux powstaje na Unreal Engine 4. Tytuł doczeka się nie tylko odświeżonej szaty graficznej, lecz również muzyki czy dialogów. Dostaniemy też nowy tryb Rampage, który sprowadza się do tego, by nabić jak najwięcej punktów wybijając wszystkich dookoła. Twórcy obiecują 17 zróżnicowanych poziomów, w tym zupełnie nowy, rozgrywający się na terenie wesołego miasteczka. Do mordu posłuży 9 broni, m.in. granaty, wyrzutnia rakiet, shotgun czy miotacz ognia.

Poniżej możecie zobaczyć zatrważająco niskie wymagania sprzętowe (ujawniono jedynie minimalne, które mogą jeszcze się zmienić) oraz pierwsze materiały z odświeżonego Postala – trailer i screeny. Zamierzacie zagrać?

Postal Redux – wymagania sprzętowe (minimalne)

  • System operacyjny: Windows Vista, 7, 8 lub 10
  • Procesor: Dwurdzeniowy
  • Karta graficzna: Kompatybilna z DirectX10 z 1GB RAM
  • DirectX: Wersja 10
  • Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

8 Shares
Share8
+1
Tweet