Porsche wjeżdża do Forza Horizon 3 i zawita również w Gran Turismo Sport

Posiadacze konsoli Microsoftu mogą pobierać najnowsze DLC.

Electronic Arts nie ma już praw do wykorzystywania marki Porsche w grach wideo (umowa wygasła po 16 latach), zatem możemy liczyć na pojawienie się tych samochodów w produkcjach innych deweloperów.

Nie trzeba było długo czekać, by Porsche zawitało w Forza Horizon 3. Pakiet samochodów niemieckiego producenta do tej gry kosztuje 32,49 zł i zawiera 7 pojazdów: Porsche 911 GT3 RS 2016, Porsche Panamera Turbo 2017, Porsche Cayman GT4 2016, Porsche 911 Carrera RS 1973, Porsche 911 GT2 1995, Porsche 718 RS 60 1960 oraz Porsche 550A Spyder 1955.

Microsoft wraz ze studiem Turn 10 poinformował ponadto, że podpisali z Porsche sześcioletnią współpracę, zatem możemy spodziewać się tej marki w kolejnych odsłonach serii Forza.

Sony nie stoi z założonymi rękoma i również działa. Japończycy potwierdzili, że Porsche zawita w Gran Turismo Sport. Poniżej zobaczycie screeny z tymi maszynami, które pojawiły się na Twitterze PlayStation.

Gran Turismo Sport – znamy termin beta testów w Europie

Polyphony Digital cały czas szuka chętnych graczy do beta testów nadchodzącego Gran Turismo Sport. Serwery zostaną uruchomione 15 kwietnia o godz. 15.00. Grę będzie można testować od tego czasu w wyznaczonych godzinach. Oto jak wygląda rozkład:

W weekendy od godz. 17.00 do 20.00.
Od poniedziałku do piątku od godz. 19.00 do 22.00.

Nadal możecie zapisywać się do zamkniętych beta testów pod tym adresem.

O tym czy dostaliście się do beta testów, Sony poinformuje mailowo. Do dyspozycji graczy w trakcie testów będzie wybrana grupa pojazdów i tras, a także trybów gry. Co ciekawe, sprawdzić będzie można opcję rozbudowanego profilu kierowcy.

Data premier gry nie jest jeszcze znana. Mówi się o tym, że Gran Turismo Sport zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: