Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Polski Frostpunk jeszcze trudniejszy po aktualizacji

Podejmiecie wyzwanie?

Do gry Frostpunk trafiła właśnie najnowsza aktualizacja 1.1.0, która wprowadza nowy tryb rozgrywki o nazwie Survival Mode. Dzięki niemu gra staje się jeszcze bardziej wymagająca. Czy to możliwe? Już wyjaśniamy.

Dzięki Survival Mode, wyzwania w Frostpunk stają się jeszcze trudniejsze, gracze pozbawieni są ręcznego zapisu gry w dowolnym momencie oraz opcji pauzy. Teraz nie ma czasu na długie przemyślenia taktyki, decyzje trzeba podejmować błyskawicznie.

Dzięki aktualizacji, gracze otrzymują kolejne osiągnięcia, możliwość robienia screenów przy użyciu NVIDIA Ansel oraz trochę mniejszych i większych usprawnień oraz poprawek błędów.

Warto też wspomnieć, że produkcja ma wylądować również w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%