Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Frostpunk: On the Edge – pokazano pierwszy gameplay

Serwis PC Gamer opublikował pierwszy gameplay z nowego dodatku do Frostpunka. Mroźne DLC zadebiutuje na blaszakach jeszcze tego lata.

Opatrzone komentarzem kilkuminutowe nagranie prezentuje nowe mechaniki, jakie On the Edge wprowadza do gry.

Pierwsze rozszerzenie, The Last Autumn, było prequelem „podstawki”. W przypadku On the Edge mamy do czynienia z wydarzeniami po Wielkiej Zamieci. Dodatek oferuje całkiem nowy scenariusz, wyzwania i rozwiązania.

Z grupą zwiadowców wyruszamy z Nowego Londynu i zakładamy obóz. Nie ma tu zwierząt, więc nasza kolonia jest uzależniona od dostaw metropolii, która jednakowoż dyktuje twarde warunki.

DLC ma trafić do sklepów 20 sierpnia – na razie wyłącznie w wydaniu pecetowym. Twórcy w pocie czoła pracują też nad On the Edge w wersji na PS4 i Xboksa One – na tych platformach rozszerzenie pojawi się nieco później.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się