Frostpunk - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Frostpunk do ogrania za darmo. Możecie odebrać świetną, polską grę

Świetny Frostpunk od polskiego 11 bit studios jest dostępny do pobrania za darmo. Epic Games rozdaje kolejną, bardzo dobrą produkcję.

Nie musieliśmy długo czekać na kolejną, świetną darmówkę od Epic Games. Ruszyło kolejne rozdawnictwo, w ramach którego możemy zgarnąć zupełnie za darmo Frostpunk od polskiego 11 bit studios. Grę możecie odebrać w tym miejscu. Oferta kończy się 10 czerwca.

Patrząc na zrzuty ekranu możemy odnieść wrażenie, że to jedna z wielu strategii ekonomicznych. Prawda jest jednak zgoła inna. Gra ma wiele wspólnego z innym tytułem tego studia, This War of Mine.

Graczom przyjdzie nie tylko zarządzać swoim miasteczkiem i je rozbudowywać. W trakcie gry będziemy zmuszeni podjąć wiele bardzo trudnych decyzji, które odbiją się nie tylko na zasobach, ale też na zdrowiu i życiu mieszkańców oraz ich opinii o władcy. Jeśli przesadzimy z niekorzystnymi dla ludu decyzjami, mieszkańcy mogą się zbuntować i opuszczą naszą mieścinę.

Dodatkowo w grze znajdziemy elementy survivalu. Przetrwanie w zamrożonym świecie nie jest łatwe. Jeśli chcemy wytrzymać jak najdłużej, musimy dobrze rozplanować infrastrukturę i zadbać o odpowiednią ilość opału i jedzenia. W przeciwnym wypadku dość szybko utracimy cenne zasoby ludzkie.

Frostpunk to zdecydowanie warta uwagi produkcja i nawet jeśli nie przekonuje was styl rozgrywki, warto dać jej szansę, skoro i tak jest dostępna za darmo. Kto wie, może skuty lodem i zasypany śniegiem świat wciągnie Was na długie godziny?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się