PlayStation Stars w kolejnych szczegółach. Zbierzemy wirtualne nagrody

PlayStation Stars to nowy program lojalnościowy dla graczy PS4 i PS5
Newsy PS4 PS5

Jakiś czas temu zapowiedziano PlayStation Stars, czyli nowy program lojalnościowy Sony. Teraz ujawniono kolejne szczegóły i pierwsze cyfrowe nagrody, które będzie można zgarnąć.

Dołączenie do programu będzie całkowicie bezpłatne. Nagrody zgromadzimy poprzez wykonywanie aktywności i zdobywanie osiągnięć, a także poprzez posiadanie wybranych produktów Sony. Rozdawane nagrody mają różnić się rzadkością i będzie ona zależna od zadania, jakie będzie trzeba wykonać, aby zgarnąć bonus.

A co będzie do wygrania? Cóż, coś w rodzaju wirtualnych pamiątek. PlayStation przygotowuje modele 3D swoich starszych sprzętów oraz specjalne „cyfrowe figurki”, które umieścimy na swoim profilu PSN. Na początku będziemy mogli zarządzać nimi poprzez umieszczanie w gablotce poprzez PlayStation App, a w późniejszym terminie będziemy mogli pokazywać je na swoim profilu PSN za pośrednictwem konsoli.

Jako przykład zadania, za które otrzymamy nagrodę, podano kampanię „Hit Play/1994”. Gracze będą musieli uruchomić w odpowiedniej kolejności gry, których tytuły odgadną (lub nie) dzięki dźwiękowym podpowiedziom.

PlayStation Stars ma być dostępne w Azji jeszcze w tym miesiącu. W późniejszym terminie usługa ma trafić do Europy i Ameryki.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie