PlayStation Stars oficjalnie. Nowy program nagrodzi graczy darmowymi grami i nie tylko

PlayStation Stars to nowy program lojalnościowy dla graczy PS4 i PS5
Newsy PS4 PS5

PlayStation Stars to nowy program lojalnościowy Sony. W nagrodę za dane aktywności możemy liczyć na darmowe gry, środki do PS Store i jeszcze więcej.

PlayStation zaskakuje ponownie. Okazuje się bowiem, że nowa wersja PS Plus nie jest jedyną atrakcją dla graczy korzystających z konsol Sony. Firma we wpisie na blogu zapowiedziała nowy program lojalnościowy PlayStation Stars. Zapisanie się do niego będzie całkowicie darmowe, a za dane aktywności zostaniemy odpowiednio nagrodzeni.

PS Stars ruszy już pod koniec bieżącego roku i od razu będzie darmowe dla wszystkich zainteresowanych. Gracze korzystający z PS4 i PS5 będą mogli wziąć udział w tzw. kampaniach. To tak naprawdę różne aktywności, które pozwolą nam zdobywać punkty lojalnościowe. Te wymienimy na wybrane gry, doładowania do portfela PS Plus czy „cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie”.

Ponadto, w ramach PlayStation Stars, odsłaniamy nowy rodzaj nagród zwanych „cyfrowymi przedmiotami kolekcjonerskimi”. Kolekcje są tak różnorodne, jak nasze portfolio produktów i franczyz. Są to cyfrowe reprezentacje rzeczy, które lubią fani PlayStation, w tym figurki ukochanych i ikonicznych postaci z gier i innych form rozrywki, a także cenione urządzenia, które nawiązują do historii innowacji Sony. Zawsze znajdzie się nowy przedmiot do zdobycia, ultra rzadki przedmiot do wywalczenia lub coś zaskakującego, co można zebrać dla zabawy.

– czytamy we wpisie na blogu firmy

Brzmi to trochę jak NFT, prawda? Otóż okazuje się, że nie będzie to technologia oparta na blockchainie, a także nie da rady takich przedmiotów sprzedawać. W rozmowie z The Washington Post Grace Chen, wicedyrektor ds. reklamy w PlayStation, zaznaczył, że absolutnie nie ma mowy o żadnych NFT.

Gracze będą mieli sporo zadań i raczej nie trzeba się martwić, iż staną się nudne. Jedne aktywności polegają na zagraniu w dowolną grę przynajmniej raz w miesiącu, inne opierają się na wygrywaniu turniejów, gromadzeniu osiągnięć czy wbiciu „platyny” jako pierwszy gracz w regionie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie