Dziś spory pokaz nowych gier PlayStation. Godzina startu i szczegóły PS Showcase 2021

PlayStation Showcase 2021 - logo konferencji
PS4 PS5

Dziś rusza wielkie święto fanów Sony. Wieczorem obejrzymy PlayStation Showcase 2021, na którym Sony zaprezentuje świeżutkie gry.

Konferencja startuje o godzinie 22:00 czasu polskiego. Całość ma potrwać około 40 minut, ale nie zdziwię się, jeśli po głównej części pokazu zobaczymy dodatkowe materiały z zaprezentowanych gier. To jednak tylko gdybanie.

Opcje na oglądanie livestream’u są dwie. Możemy to zrobić na YouTube lub Twitch.tv. Jeśli nie możecie się na nim stawić, spokojna głowa. Możemy być prawie pewni, że całość trafi później na YouTube w formie dłuższego zapisu transmisji.

Co zobaczymy na PlayStation Showcase 2021

To praktycznie pewne, że na PS Showcase 2021 pojawi się nowe God of War. Gra miała zostać zaprezentowana jeszcze tego lata, więc łapie się idealnie na nowy pokaz Sony. Dodatkowo deweloperzy z Santa Monica Studio podrzucali graczom mniejsze i większe wskazówki na ten temat.

Sony pokaże też zupełnie nowe, niezapowiedziane jeszcze tytuły, ale również te już znane graczom produkcje. Być może ujrzymy Call of Duty Vanguard i Kena: Bridge of Spirits.

Informatorzy wskazują, że nie zabraknie bardzo mocnych zapowiedzi. Oczekiwania są ogromne, Sony ma niezbyt duży katalog premier na najbliższe dwa lata, więc jest na co czekać. Choć konkretnych i wiarygodnych przecieków póki co brakuje, na pewno będzie ciekawie.

Zabraknie za to pokazu PlayStation VR 2. Konferencja skupia się na grach, a konkretne prezentacje sprzętu powinny odbyć się nieco później. Póki co musimy zaczekać na dokładne terminy. Jeśli czekacie na nową generację wirtualnej rzeczywistości od Sony, musicie być cierpliwi.

W artykule poniżej znajdziecie moje gdybania i oczekiwania co do konferencji. Jeśli macie swoje typy, koniecznie podzielcie się nimi z nami w komentarzach.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie