Gran Turismo 7 na przepięknym trailerze. Data premiery nie taka odległa

Gran Turismo 7
PS4 PS5

Właściciele PS5 i PS4 mogą powoli grzać się na świetną grę wyścigową. Gran Turismo 7 połączy stare pomysły z next-genowymi technologiami.

Sony nie zawiodło w kontekście świetnych zapowiedzi na PlayStation Showcase. Nowa przygoda Kratosa rozgrzeje maniaków gier akcji, natomiast fanów motoryzacji czeka tankowanie do pełna. Otóż mogliśmy zobaczyć nowy materiał z gry Gran Turismo 7.

Twórcy pokazali wymieszane sceny prosto z gameplayu z pięknymi renderami samochodów na tle urokliwych krajobrazów. Względem grafiki i rozrywki najnowsza odsłona będzie na pewno sporą konkurencją dla Forzy Horizon 5.

Nie jest już tajemnicą, kiedy będziemy mogli przekręcić kluczyk w stacyjce po raz pierwszy. Premiera już niebawem, a dokładniej 4 marca 2022.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie