Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Sony zrywa z tradycją i wymienia gry, na których się skupi podczas E3 2018

Konferencja Sony na E3 2018 będzie oczywiście wypchana wieloma grami, lecz całość mają zdominować cztery mega produkcje. 

Japończycy ujawnili na oficjalnym blogu PlayStation, czego spodziewać się na targach E3 2018. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

Zrywając z tradycją chcemy dać Wam zapowiedź tego, czego możecie się spodziewać 12 czerwca. PlayStation’s Worldwide Studio całkowicie skupi się na E3, aby dać Wam ekskluzywne spojrzenie na cztery nadciągające tytuły: Death Stranding od Kojima Productions, Ghost of Tsushima od Sucker Punch, Marvel’s Spider-Man od Insomniac Games i The Last of Us Part II od Naughty Dog.

Oczywiście będą również zapowiedzi od zewnętrznych wydawców i niezależnych deweloperów, którzy są zajęci tworzeniem nowych, innowacyjnych doświadczeń, które sprawią, że Twoje serce zacznie bić szybciej, a emocje wzrosną – niezależnie od tego, czy gracz na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, czy PlayStation VR.

7 premier na nowy tydzień. Wybieramy najlepsze gry, które warto sprawdzić

Dajcie znać, na którą z wymienionych czterech gier najbardziej czekacie. Stawiamy, że targi E3 2018 przyniosą ze sobą konkretne gameplay’e z owych gier i mnóstwo szczegółowych informacji. Oprócz tego liczymy również na wielkie niespodzianki od Sony. Będzie się działo!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%