7 premier na nowy tydzień. Wybieramy najlepsze gry, które warto sprawdzić

7 premier na nowy tydzień. Wybieramy najlepsze gry, które warto sprawdzić
Polecamy Premiery gier Premiery tygodnia

Zapraszamy na kolejny przegląd premier tygodnia, w którym przyjrzymy się grom debiutującym na rynku w dniach od 14 do 20 maja. Wybieramy dla Was najlepsze naszym zdaniem tytuły, obok których fani poszczególnych gatunków po prostu nie mogą przejść obojętnie.

Rozpoczynamy od kompletnego wydania gry Hitman, której pierwszy epizod pojawił się w 2016 roku. Teraz możemy dostać pełne i wypasione wydanie w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One!

Hitman: Definitive Edition

HITMAN: Definitive Edition to najpełniejsze wydanie najnowszej gry o Agencie 47, na które będą składały się zawartość z Kompletnego Sezonu Pierwszego oraz Game of The Year Edition. Oprócz tego, wydanie to będzie zawierało całkiem nowe dodatki w grze, takie jak przebrania dla Agenta 47 inspirowane klasycznymi tytułami studia IO Interactives odpowiedzialnego za powstanie popularnej i wysoko ocenianej przez graczy serii o płatnym mordercy. Stroje dla Agenta 47, inspirowane grami takimi jak Freedom FightersKane & Lynch oraz Mini Ninjas, będą małym hołdem w kierunku studia IO Interactive, które obchodzi 20-lecie swojego istnienia.

  • Platformy: PS4, Xbox One
  • Data premiery: 15 maja (18 maja premiera PL)
  • Producent: Io-Interactive
  • Wydawca PL: Cenega

Na drugiej stronie świetne wyścigi z telefonów wjadą na duże platformy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie