Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

7 premier na nowy tydzień. Wybieramy najlepsze gry, które warto sprawdzić

Przed nami kolejny tydzień wypełniony premierami. Tym razem znajdziecie w zestawieniu m.in. wiele dobrze zapowiadających się produkcji od deweloperów niezależnych.

Zapraszamy na kolejny przegląd premier tygodnia, w którym przyjrzymy się grom debiutującym na rynku w dniach od 14 do 20 maja. Wybieramy dla Was najlepsze naszym zdaniem tytuły, obok których fani poszczególnych gatunków po prostu nie mogą przejść obojętnie.

Rozpoczynamy od kompletnego wydania gry Hitman, której pierwszy epizod pojawił się w 2016 roku. Teraz możemy dostać pełne i wypasione wydanie w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One!

Hitman: Definitive Edition

HITMAN: Definitive Edition to najpełniejsze wydanie najnowszej gry o Agencie 47, na które będą składały się zawartość z Kompletnego Sezonu Pierwszego oraz Game of The Year Edition. Oprócz tego, wydanie to będzie zawierało całkiem nowe dodatki w grze, takie jak przebrania dla Agenta 47 inspirowane klasycznymi tytułami studia IO Interactives odpowiedzialnego za powstanie popularnej i wysoko ocenianej przez graczy serii o płatnym mordercy. Stroje dla Agenta 47, inspirowane grami takimi jak Freedom FightersKane & Lynch oraz Mini Ninjas, będą małym hołdem w kierunku studia IO Interactive, które obchodzi 20-lecie swojego istnienia.

  • Platformy: PS4, Xbox One
  • Data premiery: 15 maja (18 maja premiera PL)
  • Producent: Io-Interactive
  • Wydawca PL: Cenega

Na drugiej stronie świetne wyścigi z telefonów wjadą na duże platformy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%