Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Platformówka Aegis Defenders za darmo w Humble Store – tylko przez parę dni

Humble Store postanowiło zaoferować nam bezpłatnie Aegis Defenders. Grę można zgarnąć jeszcze przez trzy dni.

Z powodu ogólnej ekscytacji GTA 5 sklep Epic Games padł – i wciąż jeszcze leży. W międzyczasie można więc zajrzeć do Humble Store, bo tam też dają darmową grę. Nie jest to co prawda hit pokroju tytułu od Rockstara, ale można wypróbować. Aegis Defenders odbierzecie w formie Steamowego klucza tutaj. Oferta będzie ważna jedynie przez kolejne trzy dni – po tym czasie produkcja wróci do starej ceny.

Aegis Defenders jest wydanym w 2015 połączeniem platformówki i strategii tower defense, w którym sterujemy drużyną Ruinhunters, a naszym zadaniem jest obrona wioski. Nadzieją tytułowych obrońców jest tajemnicza broń o nazwie Aegis – trzeba ją czym prędzej odszukać.

Warto również wspomnieć o pozostałych darmoszkach – wczoraj pisaliśmy o strategii Stellaris, którą można wypróbować bez opłat do niedzieli; dzisiaj rozpoczął się darmowy weekend z Falloutem 76 i dodatkiem Wastelanders. A jeśli chcecie GTA 5, to wiecie gdzie szukać tej gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się