Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Fallout 76 – darmowy weekend z grą i dodatkiem Wastelanders

W internecie aż huczy o bezpłatnym GTA 5 w sklepie Epików, a tymczasem mamy kolejną dobrą informację dla graczy – od dzisiaj przez cały weekend będzie można wypróbować za darmo Fallouta 76 wraz z wypasionym rozszerzeniem Wastelanders.

Na Twitterowym koncie gry pojawiło się ogłoszenie dotyczące weekendu bez opłat z Falloutem 76 oraz DLC Wastelanders. Oferta rozpocznie się dziś o 18:00 i będą mogli z niej skorzystać zarówno pecetowcy, jak i posiadacze PS4 i Xboksa One.

Gra będzie dostępna bezpłatnie do poniedziałku 18 maja. W czasie akcji gracze otrzymają dwa razy więcej doświadczenia za wszystkie aktywności. Oczywiście gdy zdecydujemy się na zakup tytułu, zachowamy cały postęp z weekendu próbnego.

Warto również wspomnieć o pozostałych darmoszkach – wczoraj pisaliśmy o strategii Stellaris, którą można wypróbować bez opłat do niedzieli. Natomiast do dzisiaj do godziny 17:00 w Epic Games Store jest dostępna nietuzinkowa gra Death Coming, którą na pewno warto się zainteresować (fajnie patrzeć, jak ludzie wpadają do studzienek kanalizacyjnych). O 17:00 tytuł wróci do starej ceny, a w jego miejsce wskoczy „gra-niespodzianka”, którą będzie GTA 5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się