Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Stellaris – darmowy tydzień na Steamie z okazji urodzin gry

Strategia Stellaris obchodziła niedawno swoje czwarte urodziny. Jej twórcy przygotowali z tej okazji dla graczy niespodziankę – przez kilka dni można wypróbować tytuł za darmo na Steamie.

Akcja nazywa się „darmowym weekendem”, ale okres, w którym zagramy bezpłatnie, jest w rzeczywistości nieco dłuższy – strategia jest dostępna od wczoraj do 17 maja, a więc prawie cały tydzień. Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji zagrać w produkcję od studia Paradox, ma więc teraz ku temu prawdziwą okazję. Trwa również promocja na tytuł przez kilka dni kupimy go za 36 złotych. Zainteresowanych odsyłamy tutaj.

Przy okazji studio chwali się osiągnięciami. W marcu 2020, cztery lata po premierze, Stellaris osiągnęło największą liczbę aktywnych użytkowników w historii i przekroczyło wynik trzech milionów sprzedanych egzemplarzy, pisze Paradox.

Przy okazji warto wspomnieć o wydanej wczoraj aktualizacji do gry. Update 2.7 o tytule Wells wprowadza mnóstwo nowej zawartości, ulepszoną oprawę audio i nowe efekty wizualne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się