Zmierzch powraca jako serial. Niestety nie wszyscy fani uniwersum będą zadowoleni

zmierzch serial animowany
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

O tym, że saga Zmierzch powróci jako serial, wiadomo już mniej więcej od roku. Najnowsze doniesienia sugerują, że będzie to serial animowany.

Jak donosi Variety, studio Lionsgate zamierza przygotować serial animowany na podstawie “Zmierzchu”. Będzie to wielki powrót wampirzej sagi, niewidzianej od 2012 roku, kiedy to w kinach pojawiła się ostatnia część ekranizacji popularnych powieści Stephenie Meyer. Lionsgate nie udzieliło na temat produkcji żadnych dodatkowych informacji. Przedstawiciel studia podkreślił jedynie, że zmiana wizji z serialu aktorskiego na serial animowany będzie się cieszył większym zainteresowaniem.

Zmierzch – książki, filmy, seriale

Zmierzch” to seria czterech powieści autorstwa Stephenie Meyer. Pierwsza z nich została wydana w 2005 roku. Trzy lata później na ekrany kin trafiła adaptacja z Kristen Stewart i Robertem Pattinsonem w rolach głównych, stając się światowym fenomenem zarówno wśród dzieci, jak i młodych dorosłych. Czy wizja Zmierzchu jako serialu animowanego faktycznie jest zasadna? Cóż, jako że mamy do czynienia z serią fantasy, to twórcom będzie zdecydowanie łatwiej zrealizować w ten sposób wybrane sekwencje (np. połyskujący w Słońcu Edward). Studio z pewnością wzięło tez pod uwagę trwającą modę na animacje (patrz: Cyberpunk), ale będąc reprezentantem troszkę starszego pokolenia, które ze Zmierzchem dorastało, osobiście wolałbym zobaczyć serial aktorski, niż przygodę przygotowaną w sposób całkowicie cyfrowy.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie