John Wick jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Gdzie pojawi się tym razem?

john wick serial
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Lionsgate pracuje nie tylko nad nowym serialem animowanym w świecie Zmierzchu, ale także nad serialem w uniwersum Johna Wicka.

Jak pisaliśmy w jednym z ostatnich naszych newsów, Michael Burns, wiceprezes Lionsgate, podzielił się informacją o dwóch dużych projektach firmy. Miało to miejsce podczas Q&A na konferencji prasowej, zorganizowanej przez Morgan Stanley. Wówczas to Burns zdradził, że studio pracuje nad serialem animowanym w uniwersum Zmierzch, ale także nad serialem w uniwersum Johna Wicka. “Myślę, że weźmiemy jedną z naszych najlepszych franczyz kina akcji z Keanu Reevesem w roli w głównej i zrobimy serial” – powiedział Burns.

John Wick – seria filmów

Przypomnijmy, że John Wick to seria filmów zapoczątkowana w 2014 roku. W tej pierwszej części poznajemy tytułowego bohatera, granego przez Keanu Reevesa, byłego płatnego zabójcę, który w wyniku serii tragicznych wydarzeń postanawia odejść na emeryturę. Jego spokojne życie zostaje jednak zakłócone, gdy bezlitosni przestępcy wtargną do jego domu, zabijając psa, który był jedynym łącznikiem zmarłej żony. Tak rozpoczyna się lawina przemocy, która staje się charakterystyczną cechą serii.

The Continental – serial w uniwersum Johna Wicka z 2023 roku

Na platformie Amazon Prime Video można obecnie oglądać serial Continental: W świecie Johna Wicka, który prezentuje brutalne korzenie legendarnego hotelu dla zabójców. Jest to produkcja złożona z trzech odcinków, która jednak nie zdobyła zbyt wiele przychylności ze strony widzów i krytyków. Miejmy więc nadzieję, że gdy za temat weźmie się Lionsgate, całość wypadnie o wiele lepiej.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie