Najnowsza „Piła” od dziś na VOD. To jedna z najlepszych części popularnej serii

piła x na VOD
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Od dziś film „Piła X” można zobaczyć na popularnych platformach VOD. Oto lista, gdzie obejrzeć.

„Piła X” miała premierę w październiku 2023 roku i została bardzo dobrze przyjęta przez widzów oraz krytyków filmowych. Okazuje się, że jest to jedna z najlepszych odsłon serii, zdobywając ponad 80% pozytywnych recenzji w różnych tekstach. Od dziś najnowszą część popularnego filmu grozy można wypożyczyć w ramach VOD w następujących platformach:

„Piła X”, gdzie obejrzeć:

  1. Prime Video
  2. Rakuten
  3. Polsat Box Go
  4. Cineman
  5. Player
  6. Canal+ Premiery

Najtaniej za wypożyczenie zapłacimy 14,99 zł w Prime Video.

„Piła X” kiedy pojawi się w Netflixie i innych serwisach streamingowych?

Jest spora szansa, że skoro „Piła X” jest już dostępna w ramach VOD, niebawem ukaże się na Netflixie czy w ramach subskrypcji w Prime Video. Premiera powinna mieć miejsce w okolicach marca lub kwietnia 2024 roku.

Kolejna odsłona serii, czyli „Piła XI” ukaże się już w październiku 2024 roku, czyli tradycyjnie przed Halloween i przed końcem roku.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie