Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Pierwsze spojrzenie na tryb multiplayer w Metal Gear Solid V: Phantom Pain

Konami wypuściło ponad 20 minutowy gameplay.

Pierwsza część filmiku pokrywa się nieco z tym, co pokazano choćby na targach Gamescom 2014. Jednak przed 17 minutą materiału możemy zobaczyć, jak będą wyglądały założenia trybu wieloosobowego w MGS V.

Każdy gracz dostanie własną Bazę Matkę. Będziemy mogli ją konfigurować oraz ulepszać, używając wirtualnej waluty. Po co to wszystko? Na wypadek infiltracji naszej siedziby przez innych graczy. Trzeba nieźle przygotować się na ich przybycie.

Na terenie naszej bazy rozstawimy różne pułapki na nieproszonych gości. Oprócz kamer i czujników laserowych mamy do dyspozycji drony oraz własną mini armię.

Gameplay nie skupia się jednak na ochronie własnej bazy, lecz pokazuje wypad na teren wroga. Wybierając się na łowy będziemy mogli podkraść nieco uzbrojenia oraz ludzi, by zwiększyć własne zasoby. Koniec filmiku sugeruje, że będziemy mieli do czynienia z trybem PvP (gracz vs. gracz).

Zanim przejdziecie do materiału, który został udostępniony przez serwis IGN, przypominamy, że Metal Gear Solid V: Phantom Pain wyjdzie na PlayStation 4, PS3, Xbox 360, Xbox One oraz PC. Premiera w przyszłym roku.

Metal Gear Solid V: Phantom Pain – tryb multiplayer od 17 minuty materiału

 

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się