Podsumowanie konferencji Konami. MGS V też na PC, piękny gameplay! [Aktualizacja#4]

Podsumowanie konferencji Konami. MGS V też na PC, piękny gameplay! [Aktualizacja#4]
Gamescom 2014 Newsy PC Polecamy! PS3 PS4 Targi Gamescom X360 XOne
MGS-VLive rozpoczął się po godzinie 20:00 i trwał blisko półtorej godziny, ale już przed konferencją poznaliśmy niezwykle gorącą informację.
[Aktualizacja #1] Zanim Hideo Kojima przemówił na konferencji Konami wiedzieliśmy już, że Metal Gear Solid V: The Phantom Pain wyjdzie również na PC. Pecetowcy dostaną również prolog do gry, czyli MGS V: Ground Zeroes. Tytuły mają wylądować na Steamie, ale możemy się spodziewać, że w pudełeczku też je dostaniemy. Informacja o MGS V na PC została przed konferencją prawdopodobnie przypadkowo opublikowana na oficjalnej stronie Konami. Zobaczcie sami na poniższym PrtSc. MGS-V Informację o MGS V na PC potwierdził podczas konferencji sam Kojima. Zaznaczył, że najpierw pecetowcy dostaną Ground Zeroes, a później - lecz nie w tym samym czasie co posiadacze konsol - Phantom Pain. Kiedy obie gry wylądują na Steam? Data premiery nie została zdradzona.

MGS V - fragment zapowiadający wersję na blaszaki

[Aktualizacja #2] Podczas konferencji zobaczyliśmy kilkuminutowy gameplay z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (już jest w Aktualizacja #4) oraz powtórkę z wczoraj, czyli nowe funkcje kartonowego pudełka (narzędzie stealth). Filmik publikowaliśmy już w tym newsie, więc poniżej serwujemy jedynie screen, który z niego pochodzi. MGS-V [Aktualizacja #3] Przed prezentacją wspomnianego fragmentu rozgrywki Kojima zaznaczył, że to ten sam materiał, który został zaprezentowany na E3, tyle, że tym razem misja zostanie zakończona inną ścieżką. Gameplay ma nam właśnie pokazać nieliniowość, czyli różne sposoby na zaliczenie tego samego zadania. [Aktualizacja #4]

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - gameplay z Gamescom 2014

[Oryginalna wiadomość] Targi Gamescom zostały odwiedzone przez samego Hideo Kojimę, który ma dzisiaj powiedzieć coś więcej na temat oczekiwanego powrotu Snake'a, czyli Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Dokładna data premiery – tego oczekujemy przede wszystkim! Kojima już wcześniej zapowiadał, że podczas pokazu zobaczymy rozmach nowego projektu. Na pewno sprawa nie skończy się na pokazaniu krótkiego zwiastuna - inaczej Konami darowałoby sobie osobny event poświęcony MGS V. Kojima ma udzielić również wywiadu. Po więcej informacji z Gamescom 2014 (nowości, zapowiedzi, zwiastuny nowych gier) zapraszamy tutaj. Przypominamy jeszcze, że Metal Gear Solid V: Phantom Pain wyjdzie na PlayStation 4, PS3, Xbox 360, Xbox One oraz PC. Premierę przewidziano na przyszły rok. Live Konami z konferencji na Gamescom 2014:
 
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie