Piękna Quiet i wilk DD mogą zginąć na dobre. Nowe informacje z MGS V

Piękna Quiet i wilk DD mogą zginąć na dobre. Nowe informacje z MGS V
Newsy PC Polecamy! PS3 PS4 X360 XOne
MGS-Phantom-Pain-QuietCo ciekawe, wspomnianych towarzyszy możemy w ogóle nie spotkać podczas gry.
Podczas targów w Tokyo Hideo Kojima udzielił wywiadu serwisowi Dengeki Online, podając kilka naprawdę ciekawych informacji dotyczących nadchodzącego The Phantom Pain. Jak już wiemy, Snake będzie miał towarzyszy. Pierwszym jest seksowna dziewczyna o imieniu Quiet. To snajperka, którą możecie poznać bliżej na tym filmiku. Kolejnym bratem broni - jeśli można tak w tym przypadku mówić - będzie ujawniony ostatnio wilk Diamond Dog. Sami zobaczcie, jak Snake się z nim zaprzyjaźnił. Kojima zdradził, że choć nasi przyjaciele będą wielce pomocni, możemy ich bezpowrotnie stracić, albo w ogóle ich nie spotkać. Wszystkie ciekawostki ze wspomnianego wywiadu wyciągnął serwis MetalGearInformer.com, za którym podajemy je poniżej:
  • Zarówno koń jak i wilk DD mogą umrzeć. Dotyczy to w zasadzie wszystkich naszych towarzyszy, więc nawet Quiet może spotkać ten los.
  • Jeśli nasi przyjaciele zginą, to raz na zawsze. Nie będzie to jednak miało wpływu na główną linię fabularną gry.
  • Można skończyć całe MGS V: The Phantom Pain w ogóle nie spotykając Quiet oraz wilka. Lecz jeśli staną oni na naszej drodze, otworzą się przed nami dodatkowe ścieżki fabularne.
  • Podczas misji można w sumie skorzystać z pomocy trzech towarzyszy. W śmigłowcu są bowiem cztery miejsca, w tym jedno zajmuje Snake.
  • Nie wiadomo jeszcze, czy Ocelot będzie jedną z osób, które zabierzemy na misje.
  • Quiet od samego początku miała epatować nagością i seksapilem. To zaskakująca postać.
Oprócz porcji powyższych informacji mamy dla Was piękne grafiki koncepcyjne z MGS V: The Phantom Pain. Artworki wykonał Yoji Shinkawa. Galeria poniżej, a my przypominamy, że tytuł wyjdzie w 2015 roku na PC oraz konsole: PS4, PlayStation 3, XOne oraz X360. [gallery columns="5" ids="11429,11430,11431,11432,11433"]
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie