Tekken 8 i inne potencjalne hity do ogrania przedpremierowo na PGA 2023

PGA 2023 - za darmo i przed premierą przetestujecie Tekkena 8 i nie tylko
Newsy Rozrywka

Bandai Namco pojawi się na PGA 2023. Przywiozą ze sobą nie lada atrakcje, bo możemy liczyć na parę przedpremierowych tytułów, w tym Tekkena 8.

Poznań Game Arena 2023 startuje już dzisiaj – pod warunkiem że czytacie to w piątek. Jeżeli tak, to z pewnością nie może na tej imprezie zabraknąć Was, czyli graczy. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, ponad 100 wystawców, podział na strefy tematyczne, wydarzenia, prelekcje, pokazy, a także – gry do przetestowania. Więcej informacji o wielkim evencie poniżej.

Jeżeli natomiast weszliście w ten artykuł, bo zachęcił Was nagłówek – nie, nie ściemniam. Na PGA 2023 faktycznie pojawi się Bandai Namco i przywiezie sobą nie jedną… nie dwie… a trzy gry przedpremierowo! W tym, rzecz jasna, kolejną odsłonę kultowej serii Tekken, tym razem oznaczoną cyferką “8”. Brzmi nieźle, nie?

Gry od Bandai Namco w strefie Cenega:

  • Tekken 8 (przedpremierowo)
  • Sand Land (przedpremierowo)
  • Naruto x Boruto Ultimate Ninja Storm Connections (przedpremierowo)
  • Sword Art Online: Last Recollection (premiera 06.10.2023)
  • Park Beyond
  • Armored Core VI: Fires of Rubicon

Tekken z pewnością brzmi z tego wszystkiego najbardziej obiecująco, ale będzie też Sand Land (RPG akcji oparte na mandze twórcy Dragon Balla!) oraz Naruto x Boruto Ultimate Ninja Storm Connections. No i Sword Art Online: Last Recollection, choć tytuł ten ma premierę akurat… dzisiaj. Park Beyond oraz Armored Core VI (od twórców Elden Ring!) wydają się tutaj wisienkami na torcie tychże atrakcji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie