Ubisoft na PGA 2023. Assassin’s Creed Mirage, The Crew Motorfest i nie tylko – będzie grubo

PGA 2023 z Ubisoft. Będzie Assassin's Creed i sporo innych hitów
Newsy Rozrywka

Na targach PGA 2023 nie zabraknie tytana branży, czyli Ubisoftu. Bywalcy będą mogli sprawdzić nowe premiery i przedpremierowe nowości.

Tegoroczna edycja targów Poznań Game Arena zbliża się wielkimi krokami. Wiemy już, że na wydarzeniu pojawi się mnóstwo atrakcji, w tym możliwość zagrania w najnowsze i nadchodzące pozycje. Ostatnio mogliście przeczytać o tym, co ciekawego z myślą o PGA planuje Bethesda. Teraz jednak skupmy się na Ubisoft.

Francuski gigant gamingowych nie przyjdzie na targi sam. Przyniesie ze sobą swoją całą świtę w postaci największych premierowych gier, w tym Asassin’s Creed Mirage. Nowy „asasyn” wychodzi na rynek dzień przed rozpoczęciem targów. PGA 2023 będzie więc pierwszą możliwością przetestowania gry tak blisko jej debiutu. Nie powiem, to całkiem kusząca idea, ale to nie wszystko.

Ubisoft zamierza zaprezentować także The Crew Motorfest oraz Just Dance 2024 Edition, czyli kolejną wersję kultowej gry tanecznej. The Crew zaś może spodobać się fanom gier wyścigowych, a nawet jeżeli nie, to będą mogli przynajmniej spróbować w niej swoich sił. Pełna wersja gry ukazała się na rynku w ubiegłym miesiącu, ale to wciąż spora „swieżynka”.

PGA 2023 odbędzie się w dniach 6-8 października 2023 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W sześciu pawilonach zaprezentuje się ponad setka wystawców, którzy zabiorą ze sobą najróżniejsze tytuły – od gier indie po hitowe produkcje AAA.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie