Rainbow Six Siege z perspektywą trzeciej osoby już niemożliwy

Rainbow Six Siege z perspektywą trzeciej osoby już niemożliwy
Newsy PC PS4 XOne

Dzisiaj Ubisoft wdraża patch 2.1 do Rainbow Six Siege na komputerach PC, podczas gdy posiadacze konsol PS4 i Xbox One muszą na niego czekać do przyszłego tygodnia. Aktualizacja rozprawia się z wieloma błędami.

Patch 2.1 do Rainbow Six Siege ląduje właśnie na PC, a jeśli gracie na konsolach PS4 i Xbox One, dostaniecie go 26 czerwca.

Aktualizacja skupia się na poprawie jakości grania poprzez likwidację wielu bugów. Naprawiono np. sytuacje, kiedy to gracze mieli dostęp do perspektywy trzeciej osoby po wykonaniu określonych czynności.

Aktualizacja CS:GO – Panorama UI. Największa wizualna zmiana od premiery gry!

Jest również sporo poprawek dotyczących operatorów czy na mapie Clubhouse, gdzie kamera kuloodporna była niezniszczalna po umieszczeniu w określonych miejscach, a gracze mogli wspinać się po drugiej (tej niewłaściwej) stronie ogrodzenia. Update 2.1 ma wyrzucić takie błędy z rozgrywki.

Patch 2.1 do Rainbow Six Siege poprawia również błędną dotychczas pisownię Para Bellum na skórkach sezonowych oraz naprawia błąd, przez który gracze mogli zobaczyć komunikat „Próba nawiązania połączenia z serwerem nie powiodła się” podczas matchmakingu.

To jednak nie wszystko. Pełna lista zmian została opublikowana na oficjalnym forum dewelopera w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie