Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Aktualizacja CS:GO – Panorama UI. Największa wizualna zmiana od premiery gry!

Stało się! Valve przedstawia odświeżony interfejs swojej strzelaniny, który przynosi nowa aktualizacja CS:GO. To zmiany od głównego menu po tablice wyników. Przywitajcie Panorama UI, zobaczcie jak wygląda, a najlepiej sami wszystko przetestujcie odpalając Counter-Strike: Global Offensive w wersji beta. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Od miesięcy słyszeliśmy o Panorama UI i w końcu mamy konkrety. Najnowsza aktualizacja CS:GO przynosi ze sobą odmieniony interfejs, lecz póki co na serwery beta. Jeśli chcecie wszystko wypróbować osobiście, poniżej znajdziecie instrukcję krok po kroku, jak uruchomić taką wersję CS:GO.

Aktualizacja CS:GO – Panorama UI – 19/06/2018 – zmiany

Lista zmian najnowszej aktualizacji jest bardzo którka, lecz niech Was to nie zwodzi. Jak pisze Valve: Udostępniamy podgląd zupełnie nowego interfejsu Panorama dla CS: GO. Ten wizualny remont jest najbardziej istotną zmianą w wyglądzie i odczuciu CS: GO od czasu premiery gry w 2012 roku. Od głównego menu do tablicy wyników, zaktualizowano całe doświadczenie interakcji z grą.

Cyberpunk 2077: kradzież pojazdów jak w GTA V, loadingi i wyrzucone pomysły

Deweloper informuje, że nadal pracuje nad Panorama UI, lecz największe elementy są już gotowe. Możemy je przetestować na serwerach beta, lecz pamiętajcie, że obecna wersja interfejsu Panorama pozwala uczestniczyć jedynie w rozgrywkach z botami oraz treningowych potyczkach ze znajomymi.

Panorama UI CS:GO – jak wygląda?

CS:GO – Panorama UI – instrukcja, jak przetestować:

  1. Wejdź w zakładkę biblioteka
  2. Kliknij prawy przycisk myszy i zakładka właściwości
  3. Wejdź w zakładkę beta
  4. Wybierz opcję z nowym interfejsem
  5. Zrestartuj Steam, a następnie uruchom CS:GO
Panorama UI CS:GO testy beta
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%