Aktualizacja CS:GO – Panorama UI. Największa wizualna zmiana od premiery gry!

Stało się! Valve przedstawia odświeżony interfejs swojej strzelaniny, który przynosi nowa aktualizacja CS:GO. To zmiany od głównego menu po tablice wyników. Przywitajcie Panorama UI, zobaczcie jak wygląda, a najlepiej sami wszystko przetestujcie odpalając Counter-Strike: Global Offensive w wersji beta. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Od miesięcy słyszeliśmy o Panorama UI i w końcu mamy konkrety. Najnowsza aktualizacja CS:GO przynosi ze sobą odmieniony interfejs, lecz póki co na serwery beta. Jeśli chcecie wszystko wypróbować osobiście, poniżej znajdziecie instrukcję krok po kroku, jak uruchomić taką wersję CS:GO.

Aktualizacja CS:GO – Panorama UI – 19/06/2018 – zmiany

Lista zmian najnowszej aktualizacji jest bardzo którka, lecz niech Was to nie zwodzi. Jak pisze Valve: Udostępniamy podgląd zupełnie nowego interfejsu Panorama dla CS: GO. Ten wizualny remont jest najbardziej istotną zmianą w wyglądzie i odczuciu CS: GO od czasu premiery gry w 2012 roku. Od głównego menu do tablicy wyników, zaktualizowano całe doświadczenie interakcji z grą.

Deweloper informuje, że nadal pracuje nad Panorama UI, lecz największe elementy są już gotowe. Możemy je przetestować na serwerach beta, lecz pamiętajcie, że obecna wersja interfejsu Panorama pozwala uczestniczyć jedynie w rozgrywkach z botami oraz treningowych potyczkach ze znajomymi.

Panorama UI CS:GO – jak wygląda?

CS:GO – Panorama UI – instrukcja, jak przetestować:

  1. Wejdź w zakładkę biblioteka
  2. Kliknij prawy przycisk myszy i zakładka właściwości
  3. Wejdź w zakładkę beta
  4. Wybierz opcję z nowym interfejsem
  5. Zrestartuj Steam, a następnie uruchom CS:GO
Panorama UI CS:GO testy beta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.