Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Patch 1.59 do GT Sport. Aktualizacja na 100. urodziny Mazdy

Dzisiaj w Gran Turismo Sport pojawia się patch 1.59. Otrzymujemy nowe auto, zawody oraz naklejki. Ponadto deweloperzy odpalają dwa wydarzenia specjalne.

Aktualizacja 1.59 do GT Sport została udostępniona graczom 22 maja i jest w pewnym sensie hołdem dla marki Mazda, która obchodzi w tym roku 100. urodziny.

Oprócz nowego samochodu (Mazda RX-VISION GT3 CONCEPT – na trailerze poniżej) i innych drobiazgów, pojawiają się dwa wydarzenia specjalne:

  1. Globalna próba czasowa z udziałem MAZDY RX-VISION GT3 CONCEPT. Wydarzenie potrwa od piątku 22 maja do piątku 5 czerwca. Może wziąć w nim udział każdy, wystarczy przejść o sekcji „Próba czasowa” w trybie sportowym.
  2. Konkurs na projekt barw RX-VISION GT3 CONCEPT. Jest to konkurs na projekt barw, w którym zespół projektantów Mazdy odpowiedzialny za model MAZDA RX-VISION GT3 CONCEPT oceni wasze prace! Podejmij wyzwanie i zaprojektuj barwy upamiętniające 100. urodziny Mazdy dla modelu RX-VISION GT3CONCEPT. Konkurs potrwa od piątku 22 maja do piątku 19 czerwca. Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Aktualizacja 1.59 do GT Sport – trailer i lista zmian:

Najważniejsze zmiany

1.Samochody
– Został dodany nowy samochód:
・MAZDA RX-VISION GT3 CONCEPT

2. Tryb kampanii
– Do GT League zostały dodane następujące zawody:
・Puchar niedzielny – rundy 8. i 9.
・Puchar Clubmana – rundy 8. i 9.
・Nostalgic 1979 – rundy 8. i 9.
・Endurance Series gr. 3 – runda 7.

3. Naklejki
– Loga Mazdy i Mitsubishi, a także okolicznościowe logo z okazji 100. rocznicy założenia Mazdy, zostały dodane do działu Naklejki w Mojej bibliotece. Loga te będą dostępne po wybraniu samochodu Mazdy lub Mitsubishi w edytorze barw.

Inne poprawki i zmiany

– Naprawiono błąd, który powodował, że wyjazd z alei serwisowej na skróty nie był karany w wyścigach sieciowych.
– Usunięto wiele innych błędów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się