Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Paradise Lost – polska gra na zwiastunie rozgrywki

Gra Paradise Lost od warszawskiego studia PolyAmorous Games doczekała się nowego zwiastuna. Materiał prezentuje obiecujący fragment rozgrywki.

Jakiś czas temu otrzymaliśmy zapowiedź nowej, polskiej gry Paradise Lost. Zwiastun zachwycił jednego z naszych redaktorów i trudno się dziwić. Tytuł od warszawskiego PolyAmorous Games zapowiada się fenomenalnie.

Wydawca gry – All in! Games – opublikował na swoim kanale nowy zwiastun, który tym razem prezentuje fragment rozgrywki. Dwunastoletni protagonista eksploruje fragment nazistowskiego bunkra i w pewnym momencie odkrywa, że nie jest w nim sam.

Tytuł ten ma być przygodówką gwarantującą system wyborów fabularnych. Przy okazji warto zwrócić uwagę na śliczną oprawę audiowizualną, która tworzy wyjątkowy klimat postapokaliptycznego świata widzianego oczami dziecka. Sam bunkier wygląda bardzo ładnie i widać, że twórcy przyłożyli się do projektu lokacji.

Fabuła gry przedstawia alternatywną wizję drugiej wojny światowej, która trwała dwie dekady i zakończyła się zrzuceniem na Europę bomb nuklearnych. W efekcie ocalała część populacji przeniosła się do bunkrów, w których wykształciły się nowe kultury i mikrospołeczności.

Data premiery Paradise Lost wciąż pozostaje tajemnicą. Gra ma zadebiutować w 2021 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X. Możecie ją dodać do listy życzeń Steam w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się