Premiery gier marzec

Premiery gier na nowy tydzień. 5 gier, w które trzeba zagrać

0 komentarzy

Jeszcze przed świętami otworzymy worek z prezentami. Zobacz, jakie premiery gier na marzec warto zaklepać na popularne platformy.

Niebawem zima odejdzie w zapomnienie tak, jak i zapowiedzi mało interesujących gier. W tym tygodniu będzie można wyciągnąć wreszcie koszyki, ale nie na grzyby a ciekawe premiery gier. Do dyspozycji kupujących znajdzie się świeży tytuł do kooperacji, gra akcji, RPG, miła dla oka platformówka oraz przygódówka z logo polskiego studia.

Najlepsze premiery gier na marzec


Paradise Lost

Platformy: PC, PS4, XONE
Data premiery: 24 marca
Producent: PolyAmorous
Wydawca: All in! Games

  • Co by było, gdyby II wojna światowa zakończyła się z większym powodzeniem dla III Rzeszy? Według polskiego studia mogłoby dojść do kompletnego zniszczenia Europy i eksterminacji ludności. W takiej rzeczywistości przyjdzie nam wcielić się w 12-letniego chłopca, którego przygoda rozpocznie się na terenach zrujnowanej Polski. Z perspektywy pierwszej osoby zwiedzimy ogromny bunkier, a w nim zmierzymy się z wieloma zagadkami i decyzjami moralnymi. Nasze wybory będą miały wpływ na finał historii.

Yakuza 6: The Song of Life

Platformy: XONE, PC
Data premiery: 25 marca
Producent: Ryu ga Gotoku Studio
Wydawca: SEGA

  • Wyłączność Yakuzy 6 na PlayStation wreszcie dobiegła końca. Gra akcji TPP odwiedzi PC oraz konsolę Xbox One. Jeśli dotychczas śledziliście losy Kazumy Kiryu, to pewnie już wiecie, że to ostatni przystanek dla weterana serii. Wraz z głównym protagonistą wpadniemy w nowe tarapaty z chińską triadą, co doprowadzi do wielu rękoczynów w widowiskowych starciach. Obijemy gangsterów zarówno w trybie pojedynczym jak i z całym klanem w formule RTS. Oprócz walk na graczy czekają ciekawe misje, oryginalne aktywności i eksploracja nowych dzielnic.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas

Platformy: PC – Battle.net
Data premiery: 26 marca
Producent: Toys for Bob
Wydawca: Activision Blizzard

  • Chyba nikt nie spodziewał się tak szybkiej zapowiedzi portu Crash 4 na PC. Ja marudzić na pewno nie będę, choć szkoda, że dostępny będzie wyłącznie na platformie Battle.net. Akurat dla najnowszej zręcznościówki warto będzie założyć konto. W obrębie serii to kolejny przeskok w dziedzinie grafiki, projektowania lokacji i wyzwań. Interesująco zapowiada się możliwość sterowania kilkoma postaciami z przeciwstawnych stron – wejdziemy w buty łotrów i ekipy Crasha.

It Takes Two

Platformy: PC, PS4, PS5, XONE, XSX
Data premiery: 26 marca
Producent: Hazelight
Wydawca: Eletronic Arts

  • Twórcy A Way Out nie zmienili kierunku rozwoju. Szykują dla graczy kolejną grę kooperacyjną z nieco bardziej zwariowana historią. W I Takes Two zamiast uciekać z więzienia będziemy musieli przełamać klątwę pewnego małżeństwa, które przeżywa swoisty kryzys. W ciele szmacianych laleczek doświadczymy najróżniejszych sytuacji wymagających współpracy i właściwego wykorzystywania umiejętności bohaterów. Prawdopodobnie nadciąga najlepsza gra dla par!

Monster Hunter: Rise

Platformy: Switch
Data premiery: 26 marca
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom

  • Na Switchu nie uświadczymy wielkich tytułów przez ograniczenia sprzętowe. Zdarzają się jednak wyjątki i to w dodatku zarezerwowane tylko (tymczasowo) dla jednej platformy. Mowa o zbliżającej się premierze Monster Hunter: Rise. Capcom wyciśnie z konsolki ostatnie soki, aby wyrenderować piękne oraz dynamiczne starcia z ogromnymi bestiami. Zapolujemy na nie w pojedynkę lub z trójką innych graczy. Choć schemat rozgrywki pozostaje ten sam co w Monster Hunter: World, tak jednak rozgrywkę uzupełnią nowe elementy – poruszanie się na wierzchowcu czy korzystanie z haka do wspinaczki.

To jak, idziecie na zakupy czy jednak odkładacie oszczędności na większe hity?

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się