Paradise Lot cieszy się sporą popuarnością

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Postnuklearna Polska na kapitalnym zwiastunie Paradise Lost

Warszawskie studio udostępnia kolejny zwiastun ciekawie zapowiadającej się gry Paradise Lost. Przyznam, że mnie oczarował.

Tajemniczy nazistowski bunkier, gigantyczny podziemny świat, zaawansowana technologia i słowiańskie mity – to musi się udać! Nowy zwiastun Paradise Lost od warszawskiego studia PolyAmorous wypada kapitalnie. Choć wszystko stoi w miejscu, czuć emocje i tragizm tego, co zaraz się stanie, tego, co jest już nieuniknione. Do tego pięknie przygrywa kołysanka „Na Wojtusia z popielnika…” Filmik został pokazany z okazji targów Gamescom 2020.

Przypominamy, że Paradise Lost przeniesie nas do postnuklearnej Polski, a my wcielimy się w młodzieńca (12 lat), który przedziera się przez pustkowia zniszczonego kraju. Nagle przed nami staje mroczny bunkier, w którego podziemia się zapuścimy.

Co znajdziemy w środku? Cóż… tego dowiemy się jeszcze w tym roku, choć dokładna data premiery Paradise Lost nie została ujawniona. Deweloper wspomina, że nasze poczynania wpłyną na opowiadaną historię, zatem zapowiada się tytuł na więcej niż jedno przejście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się