Pani Ela z GROM-u nową postacią w Rainbow Six Siege

Pani Ela z GROM-u nową postacią w Rainbow Six Siege
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Trzeci sezon Rainbow Six Siege wystartuje jeszcze w tym miesiącu, a wraz z nim do gry trafi nowa mapa i trzech nowych operatorów. Wśród nich znajdzie się polski GROM-owiec.

Operatorzy nie zostali jeszcze przedstawieni oficjalnie, lecz w sieci pojawiły się przecieki, zatem możemy spojrzeć na wizerunki postaci oraz ich specjalne umiejętności. Nas interesuje najbardziej pani Ela, bo to właśnie ona będzie reprezentowała nasz kraj jako pierwszy z dwóch GROM-owców w Rainbow Six Siege (drugiego otrzymamy przy starcie czwartego sezonu).

Dziewczyna będzie dysponowała miną Grzmot, którą przyczepimy do dowolnej powierzchni, a po detonacji ogłuszymy przeciwników. Na ramieniu operatora widzimy znak Polski Walczącej. Jakie bronie? Na ten temat również znalazły się przecieki, które zaprezentowano na poniższym filmiku.

Kolejni operatorzy to reprezentanci Honk Kongu. Jedna postać to Ying z granatami błyskowymi, drugą jest Lesion z miną spowalniającą.

Pierwszy GROM-owiec znajdzie się w Rainbow Six Siege wraz z aktualizacją Operation Blood Orchid, która zostanie udostępniona 29 sierpnia na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Jadnak nie polski akcent będzie najważniejszy tego dnia. Aktualizacja przyniesie ze sobą nową mapę w Hong Kongu oraz dwóch operatorów hongkońskich oddziałów do zadań specjalnych (SDU). GROM-owiec został podczepiony pod sezon w Hong Kongu dlatego, że studio Ubisoft postanowiło wycofać się z sezonu dedykowanego Polsce. Druga postać GROM pojawi się natomiast wraz ze startem sezonu w Korei, czyli na początku listopada.

Wracając jednak do Operation Blood Orchid, czyli startującego sezonu nr 3. 29 sierpnia wszyscy gracze otrzymają chińską mapę za darmo, lecz operatorzy będą od tego dnia dostępni jedynie dla posiadaczy przepustek sezonowych na ten rok do Rainbow Six Siege. Pozostali gracze będą mogli zagrać nowymi operatorami od 5 września, po odblokowaniu ich za pomocą wirtualnej waluty.

Operation Blood Orchid zostanie pokazana w pełnej krasie podczas finałów Rainbow Six Pro League, które zaplanowano na 25-26 sierpnia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie