Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowy trailer Alien: Isolation uczy nas przetrwania

Kolejna lekcja, która być może ocali nam życie.

Pamiętacie pierwszy filmik z How Will You Survive do Alien: Isolation? Dowiedzieliśmy się wówczas, że nieważne jak szybko postanowimy uciekać, przed Obcym nie ma ratunku (do przypomnienia tutaj).

Później twórcy gry pokazywali, by nie strzelać na próżno oraz nie chować się po przewodach wentylacyjnych, które również są ulubionym miejscem łowów Ksenomorfa.

Ostatni filmik daje nam do zrozumienia natomiast, że nawet mając w ręce domowej roboty ładunek wybuchowy, należy się kilka razy zastanowić, czy rzucić go w Obcego. Okazuje się, że i w takiej sytuacji jesteśmy na straconej pozycji. Wszystko przez to, że nasz wróg będzie bardzo sprytny, zobaczcie, jak jego zachowanie opisują twórcy gry.

Premiera Obcy: Izolacja już 7 października na PC oraz konsolach PlayStation 3, PS4, X360 oraz Xbox One. Wspomniane filmiki z How Will You Survive możecie zobaczyć poniżej.

Nie strzelaj!

Nie chowaj się w wentylacji!

Nie kozacz z bombami!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się