Nowe mapy w Battlefield Hardline powinny się spodobać fanom serii

Z nowych miejscówek na walkę z wrogimi oddziałami będą zadowoleni wielbiciele Battlefield 3 oraz dodatku do czwórki.

Tym razem mamy dla Was krótki materiał, który prezentuje nowe mapy z nadchodzącego Battlefield Hardline. Uczucia po jego obejrzeniu są mieszane. Z jednej strony nie widać tutaj zbyt dużo nowych rzeczy, co może potwierdzać fakt, że wielu graczy postrzega Hardline bardziej jako dodatek niż samodzielną produkcję. Z drugiej podejście twórców do projektu w taki sposób, aby ulepszać daną markę a nie kombinować z nowościami, może zadowolić pozostałych fanów serii. Zwłaszcza tych, którym podobały się mapy z Battlefield 3 oraz dodatku do Battlefield 4 o podtytule Second Assault.

Na filmiku możecie więc zobaczyć, jak prezentuje się mapa Blood Out, nieco zbliżona do Operation Metro z dwóch wcześniejszych części Battlefielda. Ciekawie wygląda tutaj system mikro zniszczeń, przez które deformuje się otoczenie. Podobne rozwiązanie było wprowadzone właśnie w Operation Metro.


Dla przypomnienia dodamy, że Battlefield Hardline będzie miało premierę w marcu tego roku. Jak Wy zapatrujecie się na tę produkcję?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

11 Shares
Share11
+1
Tweet