Battlefield 3 - reality mod - kadr ze zwiastuna - żołnierze przygotowują się do ataku

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

BF3: Reality Mod na materiale z rozgrywki. Jeszcze bardziej taktyczna gra nastawiona na komunikację

W sieci zamieszczono pierwszy materiał z rozgrywki Battlefield 3 wzbogaconego o Reality Mod. To fanowska modyfikacja, która ma na celu zwiększyć nacisk na taktykę dzięki komunikacji z innymi graczami.

Na oficjalnym kanale BF3: Reality Mod pod koniec ubiegłego roku pojawiło się wideo, które prezentuje w akcji to, jak mogą wyglądać w przyszłości mecze w nieco zmodyfikowanej wersji gry DICE sprzed ponad 10 lat. Rzućcie okiem na usprawnienia i zmiany w produkcji:

Jak widać, głównymi cechami są ogromne zmiany w interfejsie, który nie jest już aż tak futurystyczny swoim wyglądem. Oprócz tego wzbogacono gameplay o dodatkowe znaczniki do zamieszczania na mapie. Gracze mają dzięki temu możliwość wspólnego przygotowywania planu np. zaatakowania konkretnej lokacji.

Twórcy Reality Mod do Battlefield 3 ogłosili, że ich dzieło zostanie wydane w ciągu „nadchodzących tygodni”. Możecie śledzić projekt, wchodząc na dedykowany mu serwer Discord, który znajdziecie w opisie powyższych filmików.

Modyfikacja do BF3 jest tworzona z myślą o legalnym wydaniu gry na Origin i Steam. Bez posiadania wszystkich DLC nie będziecie w stanie skorzystać z tego fanowskiego rozszerzenia. Obecnie Premium Pack na drugiej z wymienionych platform kosztuje 44,97 zł ze względu na trwającą wyprzedaż. Jeśli zainteresowały Was nagrania zamieszczone w tym tekście i nie macie jeszcze trzeciego BF-a, zachęcam do rozważenia ewentualnego zakupu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się