Nielegalne kopie tej gry szybko mogą pojawić się w sieci

Nielegalne kopie tej gry szybko mogą pojawić się w sieci
Newsy PC

Nioh: Complete Edition trafi niedługo na komputery PC. Premiera została zaplanowana na 7 listopada tego roku. Wersja gry dla posiadaczy blaszaków zawiera pełną grę, a także trzy rozszerzenia z nowymi rozdziałami: Smok północy, Niepokorny honor i Koniec rozlewu krwi. Przypominamy, że dotychczas Nioh jest dostępny jedynie na PlayStation 4, a jego ocena w serwisie Metacritic wynosi 88/100 (średnia wyciągnięta z równej setki recenzji).

9 premier na obecny tydzień. Powrót Assasin’s Creed, bohater z polskimi korzeniami i gra, która sprzeda Nintendo Switch

Jak się okazuje, Nioh: Complete Edition nie będzie korzystać z zabezpieczenia Denuvo, którego zadaniem jest chronienie gry przed piratami przynajmniej przez pierwsze dni od premiery, kiedy to sprzedaż jest zazwyczaj najwyższa. Taką informację potwierdził na łamach serwisu WCCFTech dyrektor gry Fumihiko Yasuda (dzięki DSO Gaming).

Nie wiadomo, czy Team Ninja rezygnuje z Denuvo ze względu na ostatnie doniesienia o… bezużyteczności tego rozwiązania w obecnej formie. Lista dużych gier AAA zawierających ową technologię, które zostały spiracone w niespełna 24 godziny, wciąż się powiększa. Przykładem może być choćby ostatnia wielka gra Ubisoftu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie