Nioh 2 na PS4 – oficjalny gameplay i 5 godzin rozgrywki od testerów

W końcu możemy spojrzeć na gameplay z Nioh 2. To kontynuacja gry akcji od studia Team Ninja, które w przeszłości dało światu takie serie, jak Dead or Alive oraz Ninja Gaiden. 

Nioh 2 zostało zapowiedziane podczas targów E3 2018 i długo musieliśmy czekać, aż deweloperzy zdecydują się na pokazanie gry w akcji. Zapewne ze względu, iż Sony nie pojawi się na tegorocznej edycji targów E3, studio Team Ninja nie czeka do czerwca i tuż przed imprezą serwuje nam oczekiwany gameplay. Co prawda w krótkiej formie, lecz spokojna głowa – testerzy udostępnili w sieci dodatkowe godziny rozgrywki, które również wrzucamy poniżej.

Nioh 2 – zamknięte testy – termin

Materiał z rozgrywką to nie jedyne dobre wieści do osób czekających na Nioh 2. Twórcy gry zapowiedzieli bowiem, że w dniach od 24 maja do 2 czerwca odbędą się zamknięte testy alpha produkcji, do których zostaną zaproszeni wybrani użytkownicy konsol PlayStation 4. Jeśli chodzi natomiast o premierę, konkretna data nie została jeszcze podana do publicznej wiadomości. Wiadomo jedynie, że deweloper celuje obecnie w 2020 rok, czyli możemy spodziewać się tytułu prawdopodobnie przed premierą PlayStation 5.

Nioh 2 – gameplayDarek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: