9 premier na obecny tydzień. Powrót Assasin’s Creed, bohater z polskimi korzeniami i gra, która sprzeda Nintendo Switch

9 premier na obecny tydzień. Powrót Assasin’s Creed, bohater z polskimi korzeniami i gra, która sprzeda Nintendo Switch
Polecamy! Premiery gier Premiery tygodnia

Październik zbliża się ku końcowi, co oznacza że przekraczamy półmetek najbardziej gorącego okresu w branży gier. Co takiego ciekawego przyniesie nadchodzący tydzień pomiędzy 23 a 29 października? My mamy dla was 9 propozycji.

Rozpoczynamy od kolejnej odsłony bestsellerowego cyklu o skrytobójcy. Assassin’s Creed Origins to powrót serii po dwóch latach nieobecności na rynku. Ubisoft postanowił dać sobie więcej czasu, aby powstała część znacznie bardziej dopracowana od poprzednich, z większym rozmachem i przede wszystkim zapierająca dech w piersiach. Czy się udało? Przekonamy się już 27 października, kiedy to gra wyląduje na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Tym razem twórcy przenoszą gracza do starożytnego Egiptu i obiecują najlepszą odsłonę całej serii. Ulepszona grafika i nowe ciekawe misje to nie wszystko, co chcą zmienić spece odpowiedzialni za Assassin’s Creed. Sporą i ważną nowością ma być nowy system walki, który będzie bardziej wymagający, ale zarazem dający więcej satysfakcji w trakcie rozgrywki.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 27 października
  • Producent: Ubisoft
  • Wydawca w Polsce: Ubisoft

Na drugiej stronie mamy dla was trochę tańca.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie