NHL 15 pozwoli poczuć się, jak na prawdziwym meczu

EA Sports zapowiada bowiem szereg nowości i usprawnień.

Producenci zapewniają, że możemy spodziewać się SI prezentującej wysoki poziom , usprawnionej oprawy wizualnej oraz ulepszonej fizyki i ciekawszego komentarza. Kolejną nowością będzie niezwykle dopracowana symulacja krążka, przez co wrażenie realizmu będzie spotęgowane.

Produkcja zmierza zarówno na PS3, PS4 jak i Xboksa 360 i Xboksa One. Tytuł nie trafi natomiast na komputery klasy PC. Edycja dedykowana next-genom ma prezentować się szczególnie interesująco. Stanie się to za sprawą dostosowania poszczególnych aspektów gry (mowa między innymi o fenomenalnej grafice) do możliwości technologicznych platform.

Nie tylko wydarzenia na boisku hokejowym będą przykuwać nasz wzrok, chociaż lodowiska zostaną stworzone z wielką dbałością o detale. Na trybunach będzie się znajdować aż 9 tys. kibiców. Mają być oni świetnie animowani, co w jeszcze większym stopniu wpłynie na immersję, pozwalając nam poczuć się jak na prawdziwym meczu.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: